Home News O nas Jak działamy Oferta Wesela Foto Video Kontakt

Uchylimy Wam kawałek nieba!

Nikt nie marzy po to, by skrywać swoje pragnienia za zamkniętymi drzwiami: celem marzeń bowiem jest roztaczanie blasku, otwieranie oczu, ukazywanie cudów, które dzieją się dookoła...

    Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych i weselnych.
    Działamy aby spełniać Wasze marzenia i dokładamy wszelkich starań aby uczynić Waszą uroczystość wyjątkową i niezapomnianą.
    Uroczystość weselna to szczególne, najważniejsze wydarzenie w życiu. To wzniosła chwila, której towarzyszy zarówno ogromne wzruszenie, jak i ogromne zdenerwowanie. PrincessWedding Team zadba o to, by wzruszenia na zawsze pozostały a stres i nerwy odeszły w niepamięć.

PrincessWedding Team to sztab profesjonalistów w pełni oddanych swojej pasji.

Wieloletnie doświadczenie, zapał, energia i ogromne zaangażowanie, które towarzyszy nam podczas pracy sprawiają, że stajemy się częścią wzruszeń jakie towarzyszą Parze Młodej i jej bliskim podczas uroczystości weselnej. Te chwile są dla nas najważniejsze – bowiem każda łza szczęścia to dla nas zastrzyk energii i przeświadczenie, że jesteśmy potrzebni, a to co robimy z tak ogromnym zamiłowaniem - jest dla innych spełnieniem najskrytszych marzeń!

   

Jesteśmy bogatsi o największe doświadczenie – Własny ślub!

24 maja 2008 roku był dla nas przełomowym, najpiękniejszym dniem w życiu. Mieliśmy bowiem okazję stanąć po stronie nam dotychczas nieznanej. Towarzyszyły nam ogromne wzruszenia, emocje, łzy szczęścia i …zdenerwowanie. Teraz już wiemy, że niezależnie od wszystkiego każda Para Młoda w tym pięknym dniu jest podenerwowana i nic i nikt nie jest w stanie tego zmienić. Wiemy również, że taki dreszczyk emocji wcale nie jest niczym negatywnym – przyśpieszone bicie serca sprawia bowiem, że doznania są jeszcze piękniejsze i silniejsze! Na własnym przykładzie przetestowaliśmy załogę wchodzącą w skład PrincessWedding.

Pracujemy z najlepszymi

Jesteśmy dumni ze współpracy z osobami, firmami, które w pełni zasługują na miano najlepszych. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tak wielkiego wydarzenia jakim była realizacja scenariusza "bajkowy ślub" i "rock’n’roll-owe wesele". Na przykładzie własnego ślubu i wesela chcieliśmy udowodnić, że marzenia się spełniają i nie ma rzeczy niemożliwych. Udało nam się to dzięki ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu profesjonalistów w nasz projekt. Wiemy, że pracujemy z najlepszymi.

Magda Rozenek–Bielecka – Managing Director. Pomysłodawczyni projektu PrincessWedding. Od lat związana z branżą eventową. Zawsze maksymalnie zaangażowana w projekt. Twórczyni niesamowitych scenariuszy weselnych. Szalona i romantyczna dusza. Uwielbia wyzwania, pokonuje bariery, łamie konwenanse, jest zawsze tam, gdzie coś się dzieje. Zawsze opanowana, dynamiczna i konkretna. PrincessWedding to jej pasja.

Krzysztof Bielecki - General Manager. Założyciel firmy. Organizator eventów, imprez masowych, plenerowych, firmowych. Wokalista, aktor, artysta, konferansjer, showman, high class dj. Niepoprawny optymista. Nigdy nie traci gruntu pod nogami. Cechuje go niezwykła łatwość w nawiązywaniu kontaktów, błyskawicznie łagodzi wszelkie konflikty. Na scenie czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Profesjonalista w każdym calu. Z każdej uroczystości robi wydarzenie. Z branżą artystyczną związany od dziecka. Nasz diament oraz tajna broń w ofercie PrincessWedding. www.krzysztofbielecki.pl

PrincessWedding Team - To żywioł, pasja, energia, profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, dynamika. Osoby z niewyczerpanym kapitałem pomysłów, kochające to co robią!

PrincessWedding – spełniamy marzenia…

Przenosimy Was do Waszego wymarzonego, wyśnionego świata cudów, miłości… bo tylko tak poczujecie tę niesamowitą moc bajecznej nocy!

W naszej ofercie :

Muzycy, instrumentaliści (skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, trąbka, gitara, puzon, saksofon, pianino, harfa), pianiści, akordeoniści, kataryniarze, kwartety smyczkowe, kwintety dęte, solistki, śpiewaczki operowe, zespoły weselne, zespoły muzyczne, zespoły cover-owe, orkiestry weselne, atrakcje artystyczne, pokazy artystyczne, pokazy taneczne (taniec arabski, taniec towarzyski, tańce latynoamerykańskie, taniec dawny), nauka tańca – pierwszy taniec pary młodej, pokazy barmańskie, pokazy fakirskie, pokazy fire show, pokazy ognia, pokazy magii i iluzji, pokazy walk rycerskich, atrakcje na wyjście z kościoła – warta honorowa rycerzy, szczudlarze, atrakcje dla dzieci – clowni, mimowie, malowanie twarzy, organizowanie opieki nad dziećmi podczas ślubów i przyjęć weselnych, animatorzy zabaw i konkursów, konferansjerzy, wodzireje (prowadzenie zabaw weselnych i konkursów weselnych, prowadzenie oczepin), prezenterzy, Dj-e, prowadzenie imprez w języku angielskim i niemieckim, karaoke, projektowanie i wykonywanie dekoracji, dekorowanie sal weselnych, dekorowanie krzeseł, dekorowanie miejsc siedzących pary młodej, dekoracja kościołów, dekoracja klęczników, dekoracja wejścia do kościoła, dekoracja wejścia do sali weselnej, dekoracja miejsc na śluby cywilne, dekoracja miejsca błogosławieństwa pary młodej, dekoracja limuzyn ślubnych, dekorowanie samochodów, wynajem limuzyn, auta do ślubu, organizacja transportu gości weselnych, suknie ślubne szyte na miarę, garnitury szyte na miarę, welony, dodatki ślubne, obsługa foto-video imprez weselnych, videofilmowanie, reportaże ślubne, fotografia ślubna, sesje zdjęciowe par ślubnych, prezenty i upominki dla rodziców, świadków, gości ślubnych i weselnych, tworzenie stron internetowych młodej pary o ślubie i weselu, gadżety ślubne, koordynator ślubu i wesela, doradcy ślubni, konsultanci ślubni, florystyka – bukiety i wiązanki ślubne, najlepsze miejsca na śluby i wesela - sale weselne, domy weselne, restauracje weselne, catering, technika estradowa, nagłośnienie, oświetlenie, wynajem projektorów multimedialnych i ekranów LCD, scena, podest, namioty; tematyczne scenariusze imprez weselnych, stylowe wesela, wesele w stylu bajkowym, wesele w stylu rock’n’roll-owym, wesele w stylu dzikiego zachodu, wesele w stylu królewskim, wesele w stylu diabelskim, realizacja nietypowych scenariuszy, wesela za granicą, organizacja ślubów za granicą, kompleksowa organizacja ślubów i wesel, organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Więcej na temat organizacji imprez – www.intermusic.pl, www.djelvis.pl , www.krzysztofbielecki.pl

PrincessWedding – Napisz swoją własną bajkę


Wszystkie materiały prezentowane na tej stronie są własnością firmy INTERMUSIC Krzysztof Bielecki i są chronione prawem autorskim obowiązującym w Polsce i UE, konwencjami międzynarodowymi i innymi prawami ochrony własności intelektualnej. Każdy odbiorca niniejszych treści nie ma prawa do duplikowania, kopiowania, publikowania, modyfikowania czy w inny sposób rozpowszechniania fotografii, materiałów video, opisów i innych materiałów zawartych na stronie www.princesswedding.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody autora.

Zabrania się publikacji czy dystrybucji wszelkich prezentowanych materiałów, w całości czy w części, w formie elektronicznej, druku czy poprzez inne medium. Zabrania się wykorzystania tej oferty lub zawartej w niej treści do jakichkolwiek celów bez wyraźnej pisemnej zgody firmy INTERMUSIC Krzysztof Bielecki. Naruszenie tego zezwolenia może spowodować proces sądowy o zakaz dokonywania takich czynności i/lub odszkodowanie. W każdym przypadku należy ubiegać się o zgodę od firmy INTERMUSIC Krzysztof Bielecki dotyczącą wszelkich działań dotyczących wszystkich prezentowanych treści i materiałów.Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron