Home News O nas Jak działamy Oferta Wesela Foto Video Kontakt

PrincessWedding – Wasze marzenia nas inspirują

Organizowanie wesela wymaga dużo czasu, uwagi, poświęcenia i pełnego zaangażowania...

...Ślub jest wielkim wydarzeniem w życiu każdego z nas, chwilą pełną wzruszeń i uniesień. Każdy szczegół tego dnia jest ważny i musi być dopracowany.

Gwarancja udanej imprezy weselnej to nie tylko profesjonalna organizacja, odpowiedni scenariusz, wspaniała oprawa muzyczna i artystyczna, uśmiech na twarzach rodziny i zaproszonych gości...

...to również sprawna koordynacja najważniejszego dnia w życiu, brak niepotrzebnych nerwów i wspaniała romantyczna atmosfera aby móc cieszyć się szczęściem swoim i swoich bliskich.

Dlaczego PrincessWedding?

  Aby zaoszczędzić czas i nerwy na długie poszukiwania
  Aby móc wybierać spośród wielu sprawdzonych propozycji z oferty PrincessWedding
  Aby profesjonalnie zorganizować ślub i wesele
  Aby powierzyć swój wielki dzień profesjonalistom
  Aby w pełni cieszyć się najpiękniejszym dniem w życiu
  Aby spokojnie wyjechać w podróż poślubną

Wystarczy tylko kilka kroków…

Krok I - Poznajemy oczekiwania - spotkanie wstępne

Pierwszy etap ma na celu poznanie oczekiwań i wymagań Młodej Pary oraz prezentację naszej firmy i sposobu jej działania. Na pierwszym - wstępnym spotkaniu otrzymają Państwo specjalnie przygotowaną ankietę do wypełnienia.

Krok II – Proponujemy - spotkanie organizacyjne

Przedstawiamy wstępną ofertę sporządzoną według Państwa oczekiwań zawartych w ankiecie, ogólny zarys współpracy. Składamy wstępne propozycje uwzględniając Państwa wyobrażenia i pomysły związane z organizacją uroczystości oraz plany i budżet weselny. Jeżeli z dowolnych przyczyn spotkanie organizacyjne będzie niemożliwe, a w ankiecie zawarte będą wszystkie niezbędne do przygotowania oferty szczegóły prześlemy ofertę w formie elektronicznej.

Krok III – Przedstawiamy - szczegółowa oferta

Po spotkaniu organizacyjnym przygotowujemy dla Państwa szczegółową ofertę opartą na informacjach, które uzyskaliśmy podczas spotkania wstępnego, organizacyjnego, oraz wywiadu drogą mailową. Po przesłaniu ostatecznej oferty pozostawiamy Państwu kilka dni na jej przeanalizowanie i podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą. Zarówno obydwa spotkania jak i wstępna oferta są niezobowiązujące - nie ponosicie Państwo żadnych związanych z nimi kosztów.

Krok IV – Podpisujemy – szczegółowy plan działania

Jeśli decyzja o kontynuacji naszej współpracy będzie pozytywna, dostarczymy Państwu umowę określającą wspólnie ustalone wcześniej warunki współpracy oraz zakres świadczonych usług (według cennika).

Krok V – Organizujemy

Po dopełnieniu niezbędnych formalności i podpisaniu umowy natychmiast przystępujemy do działania.

PrincessWedding - organizowanie romantycznych i szalonych wesel jest naszą namiętnością i zamiłowaniem.Wszystkie materiały prezentowane na tej stronie są własnością firmy INTERMUSIC Krzysztof Bielecki i są chronione prawem autorskim obowiązującym w Polsce i UE, konwencjami międzynarodowymi i innymi prawami ochrony własności intelektualnej. Każdy odbiorca niniejszych treści nie ma prawa do duplikowania, kopiowania, publikowania, modyfikowania czy w inny sposób rozpowszechniania fotografii, materiałów video, opisów i innych materiałów zawartych na stronie www.princesswedding.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody autora.

Zabrania się publikacji czy dystrybucji wszelkich prezentowanych materiałów, w całości czy w części, w formie elektronicznej, druku czy poprzez inne medium. Zabrania się wykorzystania tej oferty lub zawartej w niej treści do jakichkolwiek celów bez wyraźnej pisemnej zgody firmy INTERMUSIC Krzysztof Bielecki. Naruszenie tego zezwolenia może spowodować proces sądowy o zakaz dokonywania takich czynności i/lub odszkodowanie. W każdym przypadku należy ubiegać się o zgodę od firmy INTERMUSIC Krzysztof Bielecki dotyczącą wszelkich działań dotyczących wszystkich prezentowanych treści i materiałów.Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron