Home News O nas Jak działamy Oferta Wesela Foto Video Kontakt
Wywiady z nami w Ślubnej Telewizji i Tu Wrocław Tv

Firma Intermusic prezentuje własny projekt kompleksowej organizacji ślubów i wesel - PrincessWedding. Krzysztof Bielecki udzielił wywiadu na temat trendów w modzie ślubnej oraz organizacji ślubów i wesel dla Ślubnej Tv i portalu telewizyjnego TUWROCŁAW.COM

VI Dolnośląskie Targi Ślubne 2010 - PrincessWedding - Hala Stulecia - Wrocław

Wielka Gala Ślubna w Hali Stulecia we Wrocławiu - VI Dolnośląskie Targi Ślubne mimo mroźnej i śnieżnej pogody przyciągnęły tłumy zainteresowanych. Stoisko naszej firmy odwiedziło bardzo wiele par narzeczeńskich. Coraz więcej par decyduje się na organizowanie wesel tematycznych. Jak co roku na scenie Krzysztof Bielecki prowadził specjalne konkursy dla narzeczonych i śpiewał najpopularniejsze przeboje ery rock'n'rolla. Wielkiej dolnośląskiej gali ślubnej patronowali Miss Polski 2009 Anna Jamróz i Krzysztof Ibisz.

Materiały Reklamowe InterMusic - PrincessWedding

Nowe ulotki InterMusic - PrincessWedding 2010

V Dolnośląskie Targi Ślubne 2009 - Hala Stulecia - Wrocław

Impreza targowa we Wrocławiu przyciągnęła ponad 6300 osób, nasze stoisko przeżywało prawdziwe oblężenie, cieszymy się że coraz więcej par decyduje się na nasze usługi. Targi, jak zwykle perfekcyjnie prowadził Krzysztof Ibisz. PrincessWedding Team przygotował specjalny Show Krzysztofa Bieleckiego z konkursami.

Dzień Dobry Tvn

Goście Magdy Mołek i Andrzeja Sołtysika w programie Dzień Dobry TVN - Magda i Krzysztof Bieleccy opowiadają o organizacji nietypowych ślubów i wesel.

IV Dolnośląskie Targi Ślubne - Hala Stulecia - Wrocław 2008

Po raz kolejny gościmy na Dolnoślaskich Targach ślubnych. Jak co roku Krzysztof Ibisz prowadził specjalne konkursy dla narzeczonych razem z Krzysztofem Bieleckim.

Materiały Reklamowe Princess Wedding

Nowe ulotki Princess Wedding - Intermusic

Miedzyplanetarne Targi Ślubne w Katowickim Spodku - 2008

Gościmy na największej imprezie targowej w Polsce. Krzysztof Bielecki występuje w Katowickim Spodku i prowadzi wiele zabaw i konkursów razem z Miss Polski 2007 Karoliną Zakrzewską.

III Dolnośląskie Targi Śłubne - Hala Stulecia - Wrocław 2007

Na Dolnośląskich Targach Ślubnych jak co roku pojawiły się tłumy narzeczonych. Największe zainteresowanie poza prezentacją stoisk wzbudziła część artystyczna. Na scenie Krzysztof Ibisz wraz z Krzysztofem Bieleckim prowadził konkursy i zabawy.

II Targi Ślubne 2007 w Centrum Mody A4

Majowe Targi Ślubne przyciągnęły bardzo wielu zainteresowanych usługami branży ślubno-weselnej. Piękna słoneczna pogoda sprawiła że prezentacje usług udały sie znakomicie. Krzysztof Bielecki występował na scenie razem z Miss Slav - Miss Krajów Słowiańskich Eweliną Lesiak

I Targi Ślubne 2007 w Centrum Mody A4

Targi Ślubne w Centrum Mody A4 były okazją do spotkań z wieloma przyszłymi klientami. Coraz więcej par decyduje się na niestandardowe pomysły dotyczące ślubu i wesela.


Wszystkie materiały prezentowane na tej stronie są własnością firmy INTERMUSIC Krzysztof Bielecki i są chronione prawem autorskim obowiązującym w Polsce i UE, konwencjami międzynarodowymi i innymi prawami ochrony własności intelektualnej. Każdy odbiorca niniejszych treści nie ma prawa do duplikowania, kopiowania, publikowania, modyfikowania czy w inny sposób rozpowszechniania fotografii, materiałów video, opisów i innych materiałów zawartych na stronie www.princesswedding.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody autora.

Zabrania się publikacji czy dystrybucji wszelkich prezentowanych materiałów, w całości czy w części, w formie elektronicznej, druku czy poprzez inne medium. Zabrania się wykorzystania tej oferty lub zawartej w niej treści do jakichkolwiek celów bez wyraźnej pisemnej zgody firmy INTERMUSIC Krzysztof Bielecki. Naruszenie tego zezwolenia może spowodować proces sądowy o zakaz dokonywania takich czynności i/lub odszkodowanie. W każdym przypadku należy ubiegać się o zgodę od firmy INTERMUSIC Krzysztof Bielecki dotyczącą wszelkich działań dotyczących wszystkich prezentowanych treści i materiałów.Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron